Hakkımızda

Bien ailesi olarak sizlere , 1957 yılında kurulmuş 40’tan fazla ülkede varlığı ile dünyanın en iyi reaktif boya üreticilerinden biri olan Jay Chemical Industries Private Limited’in Türkiye resmi distribütörü olarak renkli çözümler sunmaktayız.

Bunun yanı sıra inovatif fikirler geliştirdiğimiz çözüm ortaklarımız ile ön terbiye, boyama, bitim işlemleri, kaplama ve dijital baskı gibi birçok alanda da hizmet etmekteyiz. 

Kurduğumuz güçlü işbirlikleri sayesinde Ar-Ge, üretim ve pazarlama olarak entegre bir şirketiz. Bu sayede tüm çalışma arkadaşlarımızın çözüm odaklı yaklaşımı ve müşterilerimizin taleplerine göstermiş olduğu yenilikçi yaklaşımlar müşteri süreçlerine değer katmaktadır.

Organizasyonumuz

Çözüm ortaklarımızla teknik alt yapısı çok kuvvetli bir pazarlama, üretim süreçlerine destek vermeye her daim hazır tecrübeli teknik servis ekibi ve akredide olmuş teknolojik laboratuvarı ile, müşterilerimizin gerek sorunlarını çözmeye gerekse hayallerini gerçekleştirmeye kendini adamış bir firmayız.

Bien ailesi olarak,  Türkiye’de Marmara bölgesi, Akdeniz bölgesi, Ege bölgesi ve Bursa gibi tekstil sektörünün bulunduğu bölgelerde satış kanallarına sahibiz.

 Ayrıca geniş ürün yelpazemiz ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızla  uluslararası pazarlarda faaliyet göstermekteyiz.

Vizyon

Sektöründe performans ve sürdürülebilirlik açısından en iyiler arasında güvenilir bir kimya şirketi olmak.

Misyon

Paydaşların beklentilerini rekabetçi ve sürdürülebilir yaklaşımlar ile en üst seviyede karşılamak.

Marka Vaadimiz

Müşteri beklentilerine sürdürülebilir, kaliteli ve rekabetçi çözümler sunmak.

Tüm paydaşlarımıza karşı sorumluluğumuzun önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle süreçlerinin her aşamasında, kolay ulaşılabilir, hızlı, güvenilir, kaliteli ürün ve hizmet sunmak amacımızdır. 

Yaratıcı ve çözüm odaklı teknik ekibimiz ile tanışın.

Ekip olarak yeniliğin peşindeyiz, bu heyecanı bizimle yaşayan ve başarının içinde olan esnek çevik ve yaratıcı takımımız ile gurur duyuyoruz.
Bien Color
Uluslararası güçlü partnerlerimiz, gelişmiş laboratuvarımız ve nitelikli uzman ekiplerimizin teknik desteği ile sürekli olarak yenilikçi ürünler, uygulamalar ve süreçler geliştiriyoruz.
Bien Color